اخبارسورنا ستاري در گفت‌وگو با خبرآنلاین مطرح کرد:
هدف از ایران ساخت، جریان‌سازی و تولید محتوا در حمایت از کالای ایرانی و با بهره‌گیری از همت و توان هنرمندان و کمک خود مردم در این فرهنگ سازی است
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، صبح یک روز بارانی اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶، خبرآنلاین میزبان دکتر «سورنا ستاری»، معاون علمی‌فناوری رئیس‌جمهور بود. دکتر ستاری علاوه بر بازدید از خبرآنلاین، در کافه‌خبر هم شرکت کرد و نزدیک به دو ساعت به پرسش‌های ما و برخی از پرسش‌هایی که کاربران خبرآنلاین مطرح کرده بودند، پاسخ داد. مشروح این کافه‌خبر به شرح زیر است
 ١٣:٥٣ - 1397/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
حمایت از تولید داخلی وظیفه همه ماست
آنهايي که با نشریه های سرامد و دانش بنیان همراه بوده‌اند، ميدانند که حمايت از توليد داخلي همواره يکي از اصليترين دغدغه‌هاي ما - چه در بنياد ملي نخبگان و چه در معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري - بوده است.
 ١٣:٠٩ - 1397/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت » منتشر شد
دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» با هدف تولید محتوا برای حمایت از کالای ایرانی، محصولات و خدمات دانش‌بنیان- ایران‌ساخت فراخوان خود را اعلام کرد.
 ١٤:٤٨ - 1397/02/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
تصویب تعرفه معقول راهی برای حمایت از تولید ملی است
ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی؛ با رویکرد تصویب تعرفه معقول در راستای حمایت از تولید ملی، جلسه‌ای‌ با عنوان تعرفه‌های پیشنهادی در راستای حمایت از کالاها و شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار کرد.
 ١٤:٤٢ - 1397/02/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره «ایران ساخت» زمینه‌ساز حمایت از تولیدات ملی است
در سومین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فرهنگی هنری «ایران ساخت» بر تاثیر قابل توجه این رویداد در حمایت از تولیدات ملی دانش بنیان تاکید شد.
 ١٤:٤١ - 1397/02/23 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>