اخباراتوماسیون صنعتی با دانش جوانان خلاق"ایران ساخت "شد
یک شرکت دانش بنیان با بهره گیری از دانش متخصصان داخلی توانسته با بومی کردن اتوماسیون صنعتی،از خروج ارز از کشور جلوگیری کند.
اتوماسیون صنعتی و سیستم های کنترل بخش مهمی از فرایند تولید در صنایعی همچون نفت و گاز و یا نیروگاههای تولید برق محسوب می شوند . پیش از این بارها نرم افزارهای مرتبط با اتوماسیون صنعتی مورد هجوم بد افزارهای بیگانه قرار گرفته است. همین امر باعث شده تا تعداد قابل توجهی از شرکت های دانش بنیان و جوانان نخبه ایرانی تلاش و همت خود را بر روی این عرصه پیچیده متمرکز کنند.
 ١٠:٢٠ - 1398/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
نیاز صنعت با «فرمانتور» ایران‌ساخت تأمین شد
شرکت دانش بنیان طلایه داران صنعت فرایند یک شرکت دانش بنیان ایرانی در زمینه های مختلف خطوط تولید صنایع فرایندی فعالیت می‌کند موفق شده است دستگاه فرمانتور ایران‌ساخت را به آلمان صادر کند.
 ١٠:٣٦ - 1398/06/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
لودسل با تناژ بالا "ایران ساخت"شد
یک شرکت دانش بنیان برای اولین بار در کشور موفق به ساخت لودسل با ظرفیت 3000 تن شد
 ١٥:٥٢ - 1398/06/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانش بنیان های علوم شناختی به نمایشگاه «ایران ساخت» می‌روند
ایده‌های خلاق یکی پس از دیگری همچون بذری به نهال و سپس درختی تنومند تبدیل می‌شوند. درختی که میوه آن محصولات فناورانه است و رفاه را به عموم مردم هدیه می‌دهد. در برخی حوزه های نوپا همچون علوم شناختی نیز محققان کشور به خوبی به میدان آمده اند و محصولاتی را بومی سازی کرده اند و زمان نمایش بیشتر آنها فرا رسیده است.
 ٠٩:٣٨ - 1398/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
صالحی:
پیشرفته‌ترین محصولات و مواد دانش‌بنیان آزمایشگاهی "ایران ساخت" عرضه‌ می‌شوند
معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران 26 تا 29 آذرماه سال جاری میزبان تولیدکنندگان دانش‌بنیان و خریداران خواهد بود و این نمایشگاه فرصتی برای عرضه تازه‌ترین دستاوردهای فناورانه کشورمان در این حوزه فراهم می‌کند.
 ١٣:٢٠ - 1398/06/10 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>