فریزرهای صنعتی با کیفیت «ایران‌ساخت» تولید شد

به همت یک دانش‌بنیان داخلی؛

فریزرهای صنعتی با کیفیت «ایران‌ساخت» تولید شد

یک شرکت دانش‌بنیان داخلی با تمرکز بر نیاز صنایع کشور به انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی، تلاش کرد تا این نیاز را با توان داخلی و به کمک فناوری‌های پیشرفته تامین کند. بر همین اساس هم یخچال و فریزرهای صنعتی ایران ساخت را طراحی کرد، ساخت و در اختیار صنایع کشور قرار داد.

به گزارش ستاد خبری "ایران ساخت" شرکت دانش‌بنیان مهندسی فراتجهیز آرمان پژوه، فعالیت خود را با تولید و توزیع انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی در سراسر کشور آغاز کرد و هم اکنون با تحقیق، مشاوره، طراحی، تولید، ارائه خدمات فروش و واردات، تولیدات خود را با کیفیت و تکنولوژی‌های جدید ارائه می‌هد.


آن‌طور که احسان مهدوی مدیرعامل این شرکت‌، می‌گوید: محصولات این شرکت شامل سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی و صنعتی، چمبرهای تست محیطی، یخچال‌ها، فریزرها و دیپ فریزرها، چیلرها، مینی چیلرها، آبسردکن‌های صنعتی و تجاری و شیرسردکن‌ها در ظرفیت‌ها و طراحی‌های مختلف و سیستم‌های کنترل و نمایش می‌شود.


این شرکت دانش‌بنیان با تولید محصولات کاربردی در صنایع مختلف به کاهش ارزبری از کشور کمک کرده است. به گونه‌ای که مدیر عامل این شرکت‌ می‌گوید: با تولید انواع یخچال ها، فریزر ها، دیپ فریزها، چمبرها و محفظه های تست دمایی برنامه پذیر و دما ثابت از دمای 80- تا 180 + درجه سانتیگراد با کاربردهای پزشکی، آزمایشگاهی، صنعتی در انواع ضد انفجار و متعارف با قیمت پایین‌تر و کیفیتی هم سطح محصولات مشابه خارجی، خروج ارز از کشور را کم کردیم.


این شرکت دانش‌بنیان که در حال حاضر با 10 نفر فعالیت می‌کند در تلاش است تا با رفع برخی موانع، صادرات محصولات خود را به دیگر کشورها آغاز کند. به گفته این فعال دانش‌بنیانی، در سال‌های آتی این کار را آغاز می کنند تا بتوانند توانمندی جوانان ایرانی را به دیگر کشورها اثبات کنند.

پایان پیام/23

کلمات کلیدی

تصاویر

 ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان