ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان "ایران ساختی‌ها" رایگان تبلیغ کنید

"ایران ساختی‌ها" رایگان تبلیغ کنید

تبلیغ کالای «ایران ساخت» ابزاری قدرتمند برای حمایت و انگیزه دادن به تولید کننده محصول با کیفیت است. در این راستا رسانه‌ها به میدان آمده‌اند تا با تبلیغ رایگان این محصولات فضایی برای پیشرفت در کشور فراهم کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان دانش نوروساینس کشور چند پله ارتقا یافت
با تولید دستگاه پاراسایکلینگ ایران‌ساخت،

دانش نوروساینس کشور چند پله ارتقا یافت

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مراسم رونمایی از دستگاه پاراسایکلینگ، گفت: این دستگاه که به همت دانشگاه علم و صنعت تولید شده فناوری خاصی دارد و دانش نوروساینس کشور را چند پله بالا برده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تجهیزات دریایی و شناورهای سبک «ایران‌ساخت» شد

تجهیزات دریایی و شناورهای سبک «ایران‌ساخت» شد

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیانی که به همت متخصصان داخلی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شکل گرفته است، در حوزه تولید تجهیزات دریایی و شناورهای سبک فعالیت می‌کند. فعالان فناور این شرکت دانش‌بنیان توانستند نیازهای داخلی این حوزه را بومی‌سازی کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مدارس از محصولات نمایشگاه دائمی«ایران ساخت» بهره‌مند می‌شوند

مدارس از محصولات نمایشگاه دائمی«ایران ساخت» بهره‌مند می‌شوند

رئیس هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی«ایران‌ساخت» گفت: در حال ارائه تمهیداتی هستیم تا مدارس و دانش آموزان نیز بتوانند از محصولات ارائه شده در نمایشگاه دائمی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت بهره‌مند شوند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان کارت ملی هوشمند با چیپ‌های «ایران‌ساخت» تولید می‌شود
با یک فراخوان ملی

کارت ملی هوشمند با چیپ‌های «ایران‌ساخت» تولید می‌شود

به گزارش پایگاه خبری ایران ساخت، با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری چیپ‌های کارت ملی هوشمند و گذرنامه توسط شرکت‌های دانش‌بنیان طراحی و تولید می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شگفتی اروپا از صادرات تجهیزات آزمایشگاهی «ایران‌ساخت»

شگفتی اروپا از صادرات تجهیزات آزمایشگاهی «ایران‌ساخت»

نشریه اتریشی یورو پیجز در گزارشی از صادرات ۲۰ میلیون یورویی تجهیزات آزمایشگاهی در ایران خبر داد. صادراتی که یک سوم آن را شرکت‌های دانش‌بنیان به دوش می‌کشند و رشد اختراعات فنی در تولید این تجهیزات نسبت به سه سال قبل حداقل ۱۰ برابر شده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان 2 محصول جدید در حوزه پزشکی ایران‌ساخت شد

2 محصول جدید در حوزه پزشکی ایران‌ساخت شد

تست الایزا (ELISA test) روشی عمومی در بیوشیمی غربالگری است. این تست یک آزمایش استاندارد برای کشف ویروس در خون است و استانداردی جهانی برای استفاده در بیمارستان‌ها٬ بانک خون و سازمان‌های انتقال خون است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان مواد تا ابعاد 30 میکرون ریز می‌شوند
با آسیاب ایران‌ساخت

مواد تا ابعاد 30 میکرون ریز می‌شوند

آسیاب جت‌ میل و به عبارت دقیق‌تر آسیاب با انرژی سیال از سرعت بالای جت هوا یا سایر گازها جهت انتقال انرژی به ذرات و خردایش آنها استفاده می‌کنند.