ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ما باید قوی باشیم
پرویز کرمی، دبیرستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان؛

ما باید قوی باشیم

هیچ وطن‌پرستی، هیچ عاقلی، هیچ مومنی و هیچ ایران‌دوستی با این گزاره منطقی و ضروری «ما باید قوی باشیم» مخالفت نمی‌کند. نه‌تنها صاحبان عقل سلیم و باورمندان به آرمان‌های انقلاب و آن‌ها که دل در گرو «ایران» دارند با قدرتمندتر شدن کشور مخالفتی ندارند بلکه هر کدام به سهم خود برای تحقق این معنا می‌کوشند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نیاز مبرم بیماران دیالیزی با محصول دانش‌بنیان "ایران‌ساخت" تأمین شد
در سفر سورنا ستاری به مشهد مقدس:

نیاز مبرم بیماران دیالیزی با محصول دانش‌بنیان "ایران‌ساخت" تأمین شد

با رونمایی از دانش فنی و تولید فیلم های چندلایه فرآورده های تزریقی و ملزومات دیالیز صفاقی ایران ساخت توسط معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، نیاز بیماران کلیوی به تجهیزات دیالیز صفاقی تأمین و گامی بلند برای کمک به توسعه سلامت کشور برداشته شد

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان کاربردی‌سازی پایان‌نامه‌های دانشگاهی

کاربردی‌سازی پایان‌نامه‌های دانشگاهی

دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری جشنواره و مسابقه «پاناسه» با هدف تلاش برای کاربردی‌سازی پایان‌نامه‌های دانشگاهی توسط این معاونت خبر داد و گفت: این رویداد فرهنگساز باعث آگاهی جامعه از اهمیت پایان‌نامه‌ها و دستاوردهای علمی می‌شود و در آن دانشجویان یافته‌های پژوهشی خود را در 3 دقیقه با زبانی ساده بیان و معرفی می‌کنند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان پایان‌نامه‌های دانشجویان در سه دقیقه با یکدیگر رقابت می‌کنند
با حمایت معاونت علمی و فناورری ریاست جمهوری

پایان‌نامه‌های دانشجویان در سه دقیقه با یکدیگر رقابت می‌کنند

«پاناسه» عنوان جشنواره و مسابقه‌ای است که توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری برگزار می‌شود که در آن رقابت نفس‌گیر پایان‌نامه‌های دانشجویی را شاهد هستیم.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تجهیزات آزمایشگاهی ایران‌ساخت به مدارس می‌رود

تجهیزات آزمایشگاهی ایران‌ساخت به مدارس می‌رود

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، گفت: معاونت علمی و فناوری همه تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت را با تخفیف 50 درصدی در اختیار مدارس، پژوهش‌سراها و هنرستان‌ها می‌گذارد تا با این کار به تجهیز مدارس و ایجاد بازار خوبی برای دانش‌بنیان ها کمک کند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان دانش‌بنیان‌ها جایگاه و قدرت خود را نشان داده‌اند
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در رویداد فناورانه ساپکو؛

دانش‌بنیان‌ها جایگاه و قدرت خود را نشان داده‌اند

پرویز کرمی در اولین رویداد فناورانه ساپکو ( saptech 2020 ) گفت: دانش‌بنیان‌ها با استعداد 5000 هزار شرکت به خوبی توانسته‌اند در کنار 6 هزار استارتاپ فعال در حوزه‌های مختلف فناوری‌های پیشرفته، توانمندی‌های خود را عرضه و بازار 90 هزار میلیاردی را از آن خود کنند

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان هاب «تفکر طراحی» افتتاح شد
با حضور سورنا ستاری؛

هاب «تفکر طراحی» افتتاح شد

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با حضور در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، هاب «تفکر طراحی» را در ساختمان آفرینش این دانشگاه افتتاح کرد تا توسعه کسب و کارهای پزشکی به کمک ایده‌های فناورانه جوانان با شتاب یبشتری انجام شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده‎ نما: توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان

داده‎ نما: توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان

پیرامون مسایل، مشکلات و دستاوردهای مربوط به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های کشور، حرف بسیار برای گفتن وجود دارد، اما یکی از این مشکلات، نبود یک مدیر کهنه کار یا آشنا به محیط بازار است.