ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ایران ساخت؛ سیستم‌های الکترونیکی فرکانس بالا با کیفیتی جهانی طراحی شد

ایران ساخت؛ سیستم‌های الکترونیکی فرکانس بالا با کیفیتی جهانی طراحی شد

یک شرکت‌ دانش‌بنیان با هدف تامین نیازهای صنعت مخابرات اقدام به طراحی انواع محصولات کاربردی در سیستم‌های الکترونیکی فرکانس بالا کرده است. این سیستم‌ها با کیفیتی بالا و هم‌سطح با محصولات مشابه خارجی تولید می‌شود.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نشان لوگو " ایران ساخت" طراحی شد.

نشان لوگو " ایران ساخت" طراحی شد.

از این پس محصولات ایرانی و تولید داخل با این نشان شناخته و مورد حمایت ترویجی و تبلیغی توسط ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار می گیرند

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نخستین سالنامه مهاجرتی ایران منتشر شد
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری خبر داد:

نخستین سالنامه مهاجرتی ایران منتشر شد

پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از انتشار نخستین سالنامه مهاجرتی ایران خبر داد و گفت: در این سالنامه آخرین آمار و اطلاعات موجود در حوزه‌های مهاجرتی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. این اقدام را باید گامی ارزشمند برای قرار گرفتن ایران در میان کشورهایی که به شکلی نظام‌مند به تدوین و انتشار داده‌های مهاجرت اقدام کرده‌اند، دانست.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان داده نما: فناورانه‌ای از جنس دریا

داده نما: فناورانه‌ای از جنس دریا

صنعت دریایی یکی از مهم‌ترین داشته‌های ایران است. صنعتی بزرگ با ارزش افزوده زیاد و اشتغالزایی بالا. این صنعت کاربردی و استراتژیک در ایران به کمک دانش‌بنیان‌ها و استارتاپ‌ها روند رو به رشد و قابل قبولی دارد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان فریزرهای صنعتی با کیفیت «ایران‌ساخت» تولید شد
به همت یک دانش‌بنیان داخلی؛

فریزرهای صنعتی با کیفیت «ایران‌ساخت» تولید شد

یک شرکت دانش‌بنیان داخلی با تمرکز بر نیاز صنایع کشور به انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی، تلاش کرد تا این نیاز را با توان داخلی و به کمک فناوری‌های پیشرفته تامین کند. بر همین اساس هم یخچال و فریزرهای صنعتی ایران ساخت را طراحی کرد، ساخت و در اختیار صنایع کشور قرار داد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ربات پزشکی «کیوان لایف بات» رونمایی شد؛ کرمی: دانش‌بنیان‌ها تهدید را به فرصت تبدیل کردند

ربات پزشکی «کیوان لایف بات» رونمایی شد؛ کرمی: دانش‌بنیان‌ها تهدید را به فرصت تبدیل کردند

متخصصان یک شرکت دانش‌بنیان در مدت زمانی کوتاه موفق به طراحی و ساخت یک ربات خدمت رسان پزشکی شدند. این ربات ایران ساخت با نام «کیوان لایف بات» با ویژگی‌های خود در زمان شیوع بیماری‌های با ضریب بالای انتقال، ارتباط درمانگر و بیمار را کم می‌کند. ربات پزشکی کیوان لایف بات امروز به عنوان عضوی از کادر درمان بیمارستان شهید هاشمی نژاد و همزمان در قطر و روسیه فعالیت خود را آغاز کرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان بهترین مسیر را با کمک سیستم مسیر‌یاب "ایران‌ساخت" انتخاب کنید

بهترین مسیر را با کمک سیستم مسیر‌یاب "ایران‌ساخت" انتخاب کنید

با شکل‌گیری خدمات حمل‌ونقل آنلاین در کشور، نیازهای جدیدی تعریف شد. یعنی یک سامانه آنلاین حمل‌ونقل برای ارائه خدمات درون وبرون شهری به استفاده از یک سیستم مطمئن، درست و با کیفیت مسیریاب نیاز دارد. نیازی که با تلاش یک دانش‌بنیان پاسخ داده شد و امروز باکیفیت‌ترین سیستم مسیر‌یاب ایران‌ساخت به شرکت‌های داخلی خدمات مسیریابی ارائه می‌کند.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان گام‌های بزرگ ایران در بومی سازی کاتالیست؛ زنجیره کاتالیست‌های پتروشیمی مسجد سلیمان تکمیل می‌شود

گام‌های بزرگ ایران در بومی سازی کاتالیست؛ زنجیره کاتالیست‌های پتروشیمی مسجد سلیمان تکمیل می‌شود

پتروشیمی مسجد سلیمان با آغاز فصل پاییز در سال جاری فعالیت خود را با کاتالیست‌های تولیدی یک شرکت دانش‌بنیان ادامه می‌دهد. با این موفقیت این شرکت فناور در جمع معدود شرکت‌های مطرح جهان قرار می‌گیرد که توانایی تولید تمام کاتالیست های مورد استفاده در یک فرآیند را در اختیار دارد.