تقدیر رییس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان از برگزارکنندگان «ایران ساخت»

تقدیر رییس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان از برگزارکنندگان «ایران ساخت»

سید محمد صاحبکار خراسانی رییس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان در پیامی از برگزار کنندگان جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت تقدیر کرد.


سید محمد صاحبکار خراسانی رییس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان در پیامی از برگزار کنندگان جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت تقدیر کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اوایل دی ماه سال جاری دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت برگزار شد. رویدادی که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و جمعی از هنرمندان گشایش یافت. ایران ساخت به دنبال ایجاد پیوند بین جامعه هنری و علمی است تا از این طریق شاهد حمایت گسترده از تولیدات با کیفیت داخلی باشیم.
در این راستا سید محمد صاحبکار خراسانی رییس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان در پیامی از برگزار کنندگان جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت تقدیر کرد.
متن این پیام در زیر آمده است.
جناب آقای کرمی
رییس محترم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی
با سلام و احترام؛
سال ها قبل من فکر می کردم که با توجیه کردن چند نفر از افراد کلیدی در کشور و کسب نظر مساعد آنها می توان اقدامات لازم را در مسیر پیشرفت کشور پیش برد. اما مدتها است که اعتقاد پیدا کرده ام باید همه افراد جامعه را آگاه کرد تا پیشرفت، یک درخواست و مطالبه عمومی مردم شود و هر مقام و مدیری ناشی از آن مطالبه به ناچار در مسیر پیشرفت گام بردارد.
بدینوسیله از زحمات جنابعالی و همکاران محترم برای برگزاری دومین جشنواره ملی ایران ساخت که نقش مهمی در فرهنگسازی و تقویت باور عمومی نسبت به تقویت توان داخل و توسعه اقتصاد دانش بنیان دارد، تشکر می کنم.


سید محمد صاحبکار خراسانی رییس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان

دومین جشنواره ملی فرهنگی، هنری «ایران ساخت» با اهداف «جریان سازی و تولید محتوا برای فضای مجازی مرتبط با چرخه تجاری سازی، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان»، «حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت ایران»، «ساماندهی واردات بی‌رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت» و همچنین «کمک به برجسته سازی (نشان تجاری) کالاهای مرغوب ایرانی»، در بخش ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه های دیداری و شنیداری، رسانه‌های دیجیتال و ایده بازار و بخش دانش آموزی به همت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و به دبیر کلی پرویز کرمی و با شعار «فناوری ایرانی، کسب و کار ایرانی» 4 تا 8 دی ماه سال جاری در خانه هنرمندان برگزار شد.
انتهای پیام/25

کلمات کلیدی

تصاویر

 ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان